Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... titlu de plata
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

titlu de plata

buna ziua,
Ce se întâmplă în cazul depășirii termenului legal de 175 zile în care ar trebui să mi se achite de catre ministerul de finante o sumă de bani conform unui Titlu de plată ANRP și unde trebuie sa ma adresez pentru a reclama nerespectarea acestui termen?
multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc ...
dar eu am titlul emis pe 10 iunie ... cum pot afla data in care ANRP a transmis Ministerului de Finate cupoanele speciale..... nu trebuie sa tin cont de acest 10 iunie?