Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Constructie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Constructie

Buna ziua . Daca eu am construit o anexa pe proprietatea vecinului fara autorizatie,cu un contract facut de mana si semnat acum el poate revendica acea constructie? Ce se poate intampla in acest sens?
Cornel Vasile, Consilier juridic