avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 113 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cercetare penala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Cercetare penala

Buna ziua!
Va rog frumos o intrebare: eu sunt din Ploiesti si am fost citat tocmai la Oradea,Deva Si Hunedoara dintr-un dosar disjuns de la Giurgiu,disjuns dupa 5 ani de cercetare penala care nici acum n-a fost inceput fondul la el.in calitate de suspect dosar penal evaziune,pentru niste facturi ordinare false de acum 8 ani de zile
Ce trebuie sa fac pentru a fi anchetat in localitatea mea?
Eu chiar nu am posibilitati materiale si am si un singur baietel cu un grad de handicap grav,autism.foarte atasat emotional de mine
Nu vreau sa-mi folosesc copilul,vreau sa-mi asum faptele si sa platesc pentru ele.dar totusi,mi-ar fi imposibil omeneste sa fug in atatea locuri deodata si ca timp si ca bani si ca orice
Cum as mai putea atunci munci sa-mi intretin familia?
Va multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: drasim , utilizator 18:58, 15 Decembrie 2019
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc frumos!
Stima!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Comisie rogatorie drasim drasim Buna ziua! Va rog frumos o intrebare: eu sunt din Ploiesti si am fost citat tocmai la Oradea,Deva Si Hunedoara dintr-un dosar disjuns de la Giurgiu,disjuns ... (vezi toată discuția)
Cercetare penala drasim drasim Buna ziua! Sunt citat intr-un dosar penal, pe economic,disjuns,in 4 judete la departare foarte mare,peste 600 km fiecare Posibilitatile mele financiare sunt ... (vezi toată discuția)
Expertiza grafologica pentru martor lucianminea lucianminea Va rog sa ma scuzati daca am gresit termenul (grafologic sau grafoscopic), un stiu exact diferenta dintre ele. Am sa explic. Intr-un dosar civil, cu privire ... (vezi toată discuția)