Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Înainte de demisie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Înainte de demisie

Vreau sa îmi iau concediu înainte să anunț că vreau sa îmi dau demisia...dar cererea a fost refuzată...cum procedez?ms
In acest caz, nu aveti decat sa va dati demisia, iar zilele de CO neefectuate se vor compensa in bani la incetarea c.i.m.