Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Transfer liceu.
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Transfer liceu.

Salut, sunt clasa a 11a la liceu cu inv. Tehnologic pe profil Electric si as vrea sa ma transfer vacanta asta la un alt liceu pe profilul științe sociale? As putea din cauza modulelor sa ma transfer sau trebuie sa astept pana termin clasa si dupa sa ma transfer?
~ Conținut șters la cerere ~
Pana la urma n-am mai fost sa intreb la licee, am fost direct la inspectorat si am depus cerere de transfer. Pentru ca tuturor care au vrut sa se transfere, s-au dus direct la liceu si le-a bagat bete-n roate, asa daca am ceva la mana de la inspectorat n-au ce sa-mi spuna. Faza este, in cat timp imi vine raspunsul? (tin sa mentionez ca pe 30 am fost si am depus cererea).