Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Grupa muncă
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Grupa muncă

Cum pot obține grupa de muncă de la I. Mecanică Vaslui din anii 1980-1983
Solicitati firmei/ firmei detinatoare de arhiva sa va elibereze o adeverinta intocmita conform anexa 14 la HG nr. 257/ 2011 cu modificarile si completarile ulterioare.
Trebuie sa solicitati actualului detinator - mai jos gasiti detaliile de contact - al arhivei create de Mecanica sa va elibereze o astfel de adeverinta.

Price Banks SRL
Com Tomesti, Jud Iasi, Str Stupinelor, nr. 5A
Tel/fax: 0232/279.090
Mobil: 0746/237.290
Email: office@arhivadepozit.ro
[ link extern ] /
Cornel Vasile, Consilier juridic