Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Comisie de inventariere
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Comisie de inventariere

Buna seara.

Am fost numita in comisia de inventariere din cadrul institutiei in care lucrez. Decizia mi a fost adusa la cunostiinta la cateva luni de la intrarea in vigoare. Nu am studii economice/tehnice, nu fac parte din categoria personalului administrativ si nu am astfel de atributii in fisa postului. Am vreo sansa ma retrag?
Un an bun tuturor!
george-neagu, moderator