Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Dreptul locatarilor de a examina actele de infiintare ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Dreptul locatarilor de a examina actele de infiintare ale unui magazin

Au locatarii dreptul de a examina actele de infiintare ale unui magazin ?
Pentru completa si corecta dv informare,studiati atent disp L nr 196/2018
Conform disp mentionate proprietarii,la cerere,au acces la orice document al asociatiei de proprietari