Forum AvocatNet Italia Carti de identitate, acte de stare ... Certificat de cutuma
Discuție deschisă în Carti de identitate, acte de stare civila, pasapoarte, vize

Certificat de cutuma

Buna ziua. Asi avea si eu o intrebare in privinta certificatului de cutuma .Este asa zisa nulla osta in statul italian? Va multumesc
in ce tara sunteti?
de ce nu explicati intreaga situatie?
in ce tara doriti sa va casatoriti ? si ce i cu casatoria dvs anterioara?