Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Rezultate de la alcoolemie in sange IML platite si ...
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Rezultate de la alcoolemie in sange IML platite si nerezolvate nici dupa 90 zile , rog solutii

Buna ziua. Pe dta de 12 oct 2019 am fost testat cu alcoolmetru si a iesit rezultatul de 0.42 in aer expirat, a urmat testul de sange la IML, pt care am platit 250 lei saptamana ulterioara,pe 18 oct. Apoi dupa o luna l-am sunat pe responsabilul dosarului meu de la Politia rutiera si mi-a spus ca ma suna el imediat cum primeste rezultatele de la sange,nicio veste in prezent.
Cred ca este absurd sa dureze 3 luni un test de alcoolemie in sange,deci va rog sa ma ghidati spre ce variante de rezolvare exista, 2 specialisti in domeniu la care am apelat imi spun sa astept, de asta am apelat la acest forum. Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Am inteles multumesc