Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod CAEN pentru consiliere online.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod CAEN pentru consiliere online.

Ce cod CAEN se folosește pentru consiliere online?
Nu e vorba de consiliere psihologica. Ci pur și simplu un serviciu de consiliere despre viață oferit online.

Mulțumesc
ati gasit vreun raspuns intre timp la aceasta intrebare ? va intreb pentru ca sunt direct interesat in aceeasi problema ...