avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 927 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod CAEN pentru consiliere online.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod CAEN pentru consiliere online.

Ce cod CAEN se folosește pentru consiliere online?
Nu e vorba de consiliere psihologica. Ci pur și simplu un serviciu de consiliere despre viață oferit online.

Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: tatutzul , utilizator 15:18, 15 Octombrie 2020
ati gasit vreun raspuns intre timp la aceasta intrebare ? va intreb pentru ca sunt direct interesat in aceeasi problema ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Caen pt consiliere psihologica online (prin conversatie video) kingaiffiu kingaiffiu Buna ziua! As vrea sa infiintez Pfa pentru servicii de Consiliere privind sanatatea mintala (detin diploma acreditata corespunzatoare). Ofer aceste serviciu ... (vezi toată discuția)
Help copiii, copii sustin ca nu vor sa mearga sorin2008 sorin2008 Va rog astept solutii nu mai stiu ce trebuie sa fac. Am divortat in octombrie 2008 si s-a stabilit dreptul de vizita in prima si a 3 saptamana din ... (vezi toată discuția)
Coduri caen pt inregistrarea psihologi cu contract de munca vali pintea vali pintea vreau sa-mi deschid firma cu prestari servicii medicina muncii. Ma intereseaza ce coduri caen sa folosesc pt a putea angaja psihologi cu contract de munca. si ... (vezi toată discuția)