Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensia anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensia anticipata

Am absolvit "Facultatea de filosofie-istorie" in anul 1986,iar din septembrie 1986 am a activat ca profesor, pana in prezent,fără întrerupere. La ce varsta ma pot pensiona anticipat? AM probleme de sănătate.
Multumesc f.mult