Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Partaj
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Partaj

Recomanda cineva un avocat de sex masculin pe partea de partaj? Dosarul este deja pe rol și vreau sa schimb avocata pe care o am pt ca deja am pierdut cu ea alt proces din cauza incompatibilități ! Mulțumesc!
Buna ziua,

Puteti apela la oricare dintre consultantii de pe forum sau consultand lista avocatilor din baroul judetului in care va aflati.

Cu stima
Avocat Herghelegiu Bogdan, Avocat
succesul dvs nu tine de sexul avocatului.
Tare as vrea sa fie așa! Dar femeiile se Pare ca se înduioșează fiind și ele mame la rândul lor, trăiesc asta pe propria piele , profesional vorbind trebuie sa aveți dreptate dar nu este așa