Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Drept de semnatura
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Drept de semnatura

Buna ziua,vreau sa ii fac bunicului titu de propietate pe un teren si el are handicap si zace la pat,am facut masuratori si cerere la primarie,m am lovit de situatia ca el trebuie sa semneze acele acte la primarie,cum procedez as putea face vreo procura cu drept de semnatura pe numele persoanei care are grija de el in momentul acesta,ar fi vreun risc ca persoana respectiva sa vanda vreun teren al lui.multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Da sufera de boala pshica,(dementa) ce sar putea face in cazul acesta multumesc frumos
~ Conținut șters la cerere ~