Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... LICENTA DREPT CIVIL
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

LICENTA DREPT CIVIL

Am de facut o lucrare de licenta si m-am lovit de o problema.
Tema este Dreptul Civil. Premiza raspunderii civile.
Trebuie sa aiva patru capitole cu subcapitole
Profesorul coordonator este foarte cusuros si inainte de a face lucrarea vrea un cuprins in acest sens.
Ma poate ajuta cineva in acest sens.
Va rog mult, deoarece eu i-am dus doua cuprinsuri si nu au fost bune.
Ma gandesc ca de la cineva care are si experienta in munca Dreptului Civil iese cu siguranta ceva mai bun decat la mine.
VA multumesc pentru ajutor.
mfstv, utilizator