Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de muncă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de muncă

Bună seara , am o nelămurire , lucrez într-o companie foarte mare având următorul program 6+2( 6 zile lucrez + 2 libere ) , prind și sâmbete și duminici la muncă dar nu se plătește dublu , este normal?
Mulțumesc frumos , o zi bună vă doresc!

Cornel Vasile a scris:

In acest caz, sesizati ITM-ul.