Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... pontaj telemunca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

pontaj telemunca

Cum se pot evidentia orele de munca prestate in regim de telemunca? Mentionez ca la nivelul societatii este implementat pontajul electronic- card acces. Cum va ponta salariatul care isi desfasoara activitatea in regim de telemunca?
Evidența orelor de muncă pentru telesalariați: Aspecte de luat în considerare privind programul de telemuncă
www.avocatnet.ro/articol_483...

sau

[ link extern ]
Multumesc