Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Inchidere firma
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Inchidere firma

Un prieten ar vrea sa isi inchida o firma. Imi spuneti va rog care sunt pasi si ce presupune inchiderea unei firme? In balanta mai are solduri: SfC1012 = 300 lei, SfC106 = 120 lei, Rezultat reportat: 4717.29 lei iar pe debit sold la casa de 5137.29 lei. Multumesc anticipat! O zi cu mult spor va doresc.
PopCristi, utilizator