Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Depunere declaratia la anaf pentru microintreprindere
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Depunere declaratia la anaf pentru microintreprindere

Daca am semnatura electronica pot sa depun pentru cineva declaratia la anaf?
Pentru microintreprindere ce declaratii se depun el nu a depus nici in septembrie nici in decembrie, ce poate sa faca e in aceasta probleme eu pot sa il ajut?
Va rog sa ma ajutati eu am doar contabilitate primara am un i.f
george-neagu, moderator