Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Munca in strainatate, dovada vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Munca in strainatate, dovada vechime

Buna ziua.am lucrat in spania timp de 7ani.vreau sa plec de aici,nu stiu daca in romania sau in alta tara.inainte sa plec trebuie sa scot ceva certificat sau o "hartie care sa demostreze anii lucrati aici,sau acesti ani or sa figureze direct in romania??multumescspuneti_mi dc este necesar odata cu plecarea mea definitiva din spania,sa scot vvreun act necesar oriunde in romania sau alta tara.
Manuela Rășină, administrator