Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Racordare gaz
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Racordare gaz

Buna ziua.Blocul meu acum.urmeaza sa se racordeze la gaz.Ni s a cerut 1000 lei de locatar ptr a aduce gazul la scara blocului.Stiam ,dar nu sunt sigura,ca in lege spune că racordarea până la scara blocului nu se plătește,asa este sau nu? Mulțumesc frumos!
alice65, utilizator