Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Pot plati cu cardul contravaloarea produselor?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Pot plati cu cardul contravaloarea produselor?

Buna ziua,
O societate, care desfasoara activitate de productie, si vinde produsele en-gros, are ocazional si clienti persoane fizice. Acestea pot plati cu cardul contravaloarea produselor? Ce conditii trebuie sa indeplineasca societatea? Multumesc si o saptamana usoara!
george-neagu, moderator
Trebuie sa aveti casa de macat.
MULTUMESC!