Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adresa itm sector 1
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adresa itm sector 1

buna ziua. vreau sa aflu adr itm sect 1 eventual un nr de tel.vreau sa stiu unde se afla cartea mea de munca.patronul spune ca e la itm .cei de acolo nu o gasesc.mi se pare bataie de joc.vreau sa fac o sesizare.ajutati-ma,:)
ITM Bucuresti, pentru toate sectoarele, se afla in sediul Camerei de COmert si Industrie.
Intrarea se face din str. Mircea Voda (zona pasajul Marasesti)
Programul cu publicul este de luni-joi de la 9-13.00
Vineri nu se lucreaza cu publicul
Inspectoratul teritorial de munca Bucuresti strada Radu Voda nr.26-26A, sector 4 ;
Tel/fax secretariat : 021.331.76.14;
e-mail : itmbucuresti@itmburesti.ro
weronik68 a scris:

buna ziua. vreau sa aflu adr itm sect 1 eventual un nr de tel.vreau sa stiu unde se afla cartea mea de munca.patronul spune ca e la itm .cei de acolo nu o gasesc.mi se pare bataie de joc.vreau sa fac o sesizare.ajutati-ma,:)

Depinde de inspectorul la care este arondata societatea la care ati lucrat ... este posibil ca sediul social sa fie in sect.1 , iar firma sa fie la un inspector din alt sector.
La ce inspector este arondat societatea respectiva? ... poate va ajutam sa va spunem la ce sector este acel inspector.
buna seara. nu stiu cum se numeste inspectorul, dar va pot spune cum se cheama firma la care am lucrat.M.M.IMTERNATIONAL 2001 SRL.CU SEDIUL IN GEORGE VRACA NR 5.CF. R13846231.
buna ziua. vreau sa stiu cum se formuleaza o sesizare sau daca exista un formular tip?indraznesc sa intreb , intrucat nu raspunde nimeni la nr de tel.de la itm.sau chiar te plimba de la un loc la altul.multumesc