Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării subventie stat pentru tineri (achizitionare locuinte)
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

subventie stat pentru tineri (achizitionare locuinte)

in legatura cu subventia de pana la 15.000 de euro acordata de stat tinerilor sub 35 de ani pentru achizitionarea unei locuinte, va rog sa-mi spuneti unde anume trebuie depuse dosarele sau unde ne putem interesa pentru a afla mai multe amanunte.va multumesc frumos!
www.avocatnet.ro/content/for...
Subventia nu este acordata pentru achizitionarea unei locuinte ci pentru construirea unei case!B-)
Conditia obligatorie este ca tinerii(pana in 35 de ani) sa construiasca efectiv acea casa , nu sa o cumpere la gata!