Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare mult mai rapidă pentru munca în condiții ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare mult mai rapidă pentru munca în condiții deosebite

Bună ziua! Cadrele militare care lucreaza în condiții de muncă deosebită beneficieaza se acest drept?.Mă refer aici de noul calcul de 1 an și 4 luni în loc de 1 an și 3 luni în vederea ieșirii la pensie anticipata! Mulțumesc!
Musai!