avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1589 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... TCI Brasov Grup Santierul Harghita Miercurea ciuc
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

TCI Brasov Grup Santierul Harghita Miercurea ciuc

Din data de 03 07 1978-pana 03 01 1980 am lucrat ca bobinator C1b la Trustul de Constructii Industriale Brasov Grup Santier Constructii Harghita Miercurea Ciuc,
Unde sunt arhivele de unde pot solicita adeverinta pentru munca presrata la firma sus mentionata si in ce grupa de munca se incadreaza
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:56, 29 Mai 2021
Vedeti acest link
[ link extern ]
Buna ziua am lucrat la marsa trustru de constructi in 1982 pina in 1985 era atunci trustul 505 imo trebuie pentru pensie
Intrebati la Serviciul Judetean Sibiu al Arhivelor Naţionale
Adresa: Sibiu, Str. Arhivelor nr.3, cod 550164, jud. Sibiu
Telefon: 0269/ 208.519
E-mail: sibiu@arhivelenationale.ro
Website: www.arhivelenationale-sibiu.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde pot gasi o institutie/ intreprindere/ societate, respectiv arhiva lor cernatlarisa cernatlarisa Buna Ziua! Unde pot găsi, arhiva unei instituții care nu mai functionează, sau și-a schimbat adresa/ denumirea și nu o pot găsi pentru a mă adresa în ... (vezi toată discuția)
Bună - arhiva tci stația de utilaj transport brașov munteangheorghe munteangheorghe Tatal meu este cu ambele picioare amputate si pensionat pe caz de boala.Azi am fost la cartiile de munca sa calculeze anii si i-i mai trebuie 4 luni sa iasa la ... (vezi toată discuția)
Unde pot gasi arhiva??!! AFANFANA AFANFANA In ani 1971-1986 am lucrat cu contract de munca la unitate apartinand de Ministerul Constructiilor Industriale si anume Trustul de Constructii Industriale si ... (vezi toată discuția)