Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... TCI Brasov Grup Santierul Harghita Miercurea ciuc
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

TCI Brasov Grup Santierul Harghita Miercurea ciuc

Din data de 03 07 1978-pana 03 01 1980 am lucrat ca bobinator C1b la Trustul de Constructii Industriale Brasov Grup Santier Constructii Harghita Miercurea Ciuc,
Unde sunt arhivele de unde pot solicita adeverinta pentru munca presrata la firma sus mentionata si in ce grupa de munca se incadreaza
Vedeti acest link
[ link extern ]
Buna ziua am lucrat la marsa trustru de constructi in 1982 pina in 1985 era atunci trustul 505 imo trebuie pentru pensie
Intrebati la Serviciul Judetean Sibiu al Arhivelor Naţionale
Adresa: Sibiu, Str. Arhivelor nr.3, cod 550164, jud. Sibiu
Telefon: 0269/ 208.519
E-mail: sibiu@arhivelenationale.ro
Website: www.arhivelenationale-sibiu.ro