Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Depunere recipisa
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Depunere recipisa

Cum pot depune prin posta dovada plati amenzi penale??
Buna ziua,
Dovada platii o puteti trimite prin posta cu confirmare de primire si continut declarat, insotita de o cerere cu indicarea organului, numarului dosarului penal, datele Dvs. de identificare, precum si numarul si data hotararii. Puteti anexa si o copie dupa hotarare. Sa pastrati pentru Dvs o copie a dovezii achitarii acestei amenzi penale.