Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Abonament platit
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Abonament platit

Am facut un abonament la avocatnet.ro si nu pot deschide nici un articol. Puteti verifica de ce? Am platit si nu m ati inregistrat ca abonat? Sau m ati inregistrat si nu mi ati dat acces? Sau trebuie sa mai fac ceva ca sa ma inregistrez. Multumesc,

- editare date personale -
Manuela Rășină, administrator
Bună seara,

Vă rog să trimiteți un mail la premium@avocatnet.ro, de pe adresa de mail folosită când ați făcut solicitarea de abonare.
Mulțumesc.
Manuela Rășină, administrator
Buna seara,

Pare ca aveti doua conturi in avocatnet.ro. Abonamentul e facut pe celalalt cont pe care il aveti. V-am trimis o solicitare de schimbare de parola pe cealalta adresa de email cu care aveti cont. Va rog sa imi confirmati ca ati primit-o si ca s-a rezolvat cu schimbarea parolei.

Multumesc.