Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Somaj tehnic
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Somaj tehnic

Buna ziua.
Pot sa bag in somaj tehnic o angajata care este in perioada de proba?
La un salon de coafura.
~ Conținut șters la cerere ~
Da, puteti sa trimiteti in somaj tehnic o angajata care este in perioada de proba.