Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dosar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dosar

Trebuie sa depun un dosar pentru stimulentul de insertie si am nevoie de copia dp buletinul tatalui copilului. Eu am una acasa, iar el refuza sa imi dea de buna-voie. As vrea sa stiu daca e ok sa o folosesc pe cea pe care o am sau este ilegal. Menționez ca mi-a fost data in trecut de catre el, nu am facut eu copia.
Buna ziua,
Puteti sa o folositi.
Faceti inca cateva copii sa le aveti ca cine stie la ce va trebuiesc