avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1787 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dosar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dosar

Trebuie sa depun un dosar pentru stimulentul de insertie si am nevoie de copia dp buletinul tatalui copilului. Eu am una acasa, iar el refuza sa imi dea de buna-voie. As vrea sa stiu daca e ok sa o folosesc pe cea pe care o am sau este ilegal. Menționez ca mi-a fost data in trecut de catre el, nu am facut eu copia.
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 13:47, 30 Martie 2020
Buna ziua,
Puteti sa o folositi.
Faceti inca cateva copii sa le aveti ca cine stie la ce va trebuiesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Stimulent insertie patricia85 patricia85 Buna ziua,am o intrebare.Imi spuneti va rog daca pentru a beneficia de stimulentul de insertie(sotul va beneficia) trebuie sa figurez pe aceiasi adresa cu ... (vezi toată discuția)
Stimulent de insertie Atimaci Atimaci Buna . Am lucrat inaintea sa se nasca fetita mai mult de 24 luni. Dupa nastere am intrat in ccc. Apoi dupa 7 luni m am intors la servici si a intrat sotul in ... (vezi toată discuția)
Stimulent insertie 2013 DanaPatrascu DanaPatrascu Buna seara, As dori sa ma ajutati sa lamuresc niste neintelegeri in conditiile in care nimeni nu m-a ajutat,am inteles ca mai nou si tatal copilului ... (vezi toată discuția)