Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... de ce nu merge sa pun o intrebare?
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

de ce nu merge sa pun o intrebare?

Buna seara, am incercat de multe ori dar nu merge.
Bună ziua,

Poate ați folosit anumite caractere. Acest topic s-a publicat, deci nu sunt probleme tehnice.

Trimiteți-mi prin mesaj privat textul pe care vreți să-l postați.
Mulțumesc.
~ Conținut șters la cerere ~