Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Ordonanta Militara 4
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Ordonanta Militara 4

Buna ziua.
Va rog sa ma ajutati cu un raspuns.
Sotul meu este sofer tir, conform ordonantei militare numarul 4 el trebuie sa se autoizoleze intre 2 curse. Intrebarea mea este daca se izoleaza la domiciliu, automat intru si eu in izolare, insa beneficiez numai de 14 zile de concediu. Daca el in 13a zi merge in cursa eu cum imi pot prelungi izolarea? Mentionez ca face doar curse de Ungaria si Polonia 2/saptamana.
PaulaQZee, utilizator