Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... activitati in somaj tehnic
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

activitati in somaj tehnic

Buna ziua! Pe perioada somajului tehnic in starea de urgenta , angajatii mai pot fi chemati la munca pentru a presta diverse activitati in caz de nevoie?
Numai daca se emite decizie de reluare a activitatii.
Multumesc