Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Modificare legea 19/2020?
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Modificare legea 19/2020?

Buna ziua.Fac parte din categoria mămicilor care stau cu copilul sub 12 ani acasă pt acei 75 la sută...vroiam sa știu dacă s-a umblat la acel articol..s-a eliminat acea excepție de pe perioada vacantei până la finalul stării urgențăă 16 aprilie ?mai exact ..ar trebuii reîncepută activitatea luni 6 aprilie ...sau nu?că nu mai înțeleg nimic...
Inca nu s-a doptat nicio modificare in sensul dorit de dvs.