Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ziua libera obtinuta in urma donarii de sange suspenda ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ziua libera obtinuta in urma donarii de sange suspenda cumva termenul preavizului in cazul demisiei/concedierii?

Nu suspenda preavizul asa ceva.