Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Dreptul la proprietate
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Dreptul la proprietate

Exista vreo lege care reglementează distanta la care trebuie ținute animalele fata de vecini, am 150 de capre și un vecin mi a făcut reclamație la DSP, dânșii zic ca trebuie sa le scot din Vatra satului.
Buna seara,
Cititi cu atentie Normele de igienă şi sănătate publică privind mediul de viaţă al populaţiei din 04.02.2014 Ordinului nr. 119 din 2014

[ link extern ]

[ link extern ] /
Gabriel Klein Kiritescu, utilizator