Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Contract PAZA societate comerciala
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Contract PAZA societate comerciala

Buna ziua,
Vrem sa punem camere la magazin de 90MP parter si 50 subsol si am inteles ca ne trebuie evaluare la risc, proiect si dupa aia montaj si contract cu firma specializata. Este obligatorie evaluarea, etc ? Suntem obligati sa avem paza la magazin ? Multumesc,
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc frumos