Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... REVIZUIRE CERTIFICAT DE HANDICAP
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

REVIZUIRE CERTIFICAT DE HANDICAP

Cat e valabil un certificat medical dat de medicul specialist in oncologie?
Valabilitatea unui referat medical, că despre acesta cred că întrebați, este de 3 luni, din câte știu.