Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Dupa 15 mai ai voie?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Dupa 15 mai ai voie?

Dupa 15 mai cand se incheie starea de urgență ai voie la vizite in penitenciare?
Deocamdată nu se prea stie nimic nici de guvern.
Depinde de evoluția infectiilor.

Germania a prelungit restricțiile cu o săptămână si nu ar fi exclus să se întâmple si la noi la fel.
Multumesc