Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Adeverinta de card de sanatate in Romania
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Adeverinta de card de sanatate in Romania

Mi se expira adeverinta de card de sanatate in Romania in luna iunie 2020.Ce fac?
Dacă nu vă vine până atunci noul card, solicitați o nouă adeverință.