Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... negociere CCM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

negociere CCM

Buna ziua, ca de obicei am o speta.....intr-o societate, s-a declansat procedura de renegociere a CCM la nivel de unitate, si-au ales reprezentantul, si a intervenit somajul tehnic in perioada 24.03 - 15.05...
La reluarea activitatii dorim continuarea negocierii, respectiv inregistrarea CCM -ului la ITM. Cum vom proceda? Multumesc mult...
Urmați aceeași procedura ca la începutul negocierii.