Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... albine
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

albine

buna ziua,vecinu meu are 60 de stupi amplasati intr un cartier de 10 case,nu putem sa stam in curte de albine plus ca toate casele sunt pline de escremente de la albine,l am rugat sa faca ceva pentru ca nu e normal sa nu putem sta in curte nici noi nici copii si ne vrea,La cine am putea sa ne adresam are voie sa tina stupii in apropierea atator case,V a multumesc
Sesizati oficial autoritatea de sanatate publica
multumesc
Bună ziua! Și vecinul meu are albine la distanță de 8 metri de gard,dar nu pot sta in curte și nici copii nu ii pot scoate din casă! Ne atacă fără a face nimic in fiecare zi ! Ce putem face? Copilul cel mare este trorizat și speriat !