Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... CIC bebe 2
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

CIC bebe 2

Buna ziua,as avea o intrebare. In cazul in care bebe 2 se naste inainte ca bebe 1 sa implineasca 3 ani se poate beneficia de CIC? Cei 2 ani de CIC se considera venituri pt un eventual concediu? Multumesc
Da, veti beneficia de indemnizatia pentru CCC2.