Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Montare legala a unei camere de filmat
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Montare legala a unei camere de filmat

Doresc sa montez la bloc, în fata ușii, o camera de filmat. E problema dacă se înregistrează și ce se întâmplă la ușile vecine?
Instalarea sistemelor de preluare si stocare imagini,intra sub incidenta legii specaile a datelor cu caracter personal
Instalarea sistemelor de supraveghere si stocare date in condominii se poate realiza legal,numai cu parcurgerea procedurii legal prevazute cu acordul tuturor proprietarilor si al asociatiei de proprietari
Instalarea sistemului de supraveghere in condominiu trebuie sa fie executata de catre operator autorizat cu licenta de la IGPR