Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... 15 mai intrebare
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

15 mai intrebare

Salut! Daca eu locuiesc in Buftea, aceasta apartinand zonei metropolitane Bucuresti, ma pot deplasa in Bucuresti fara declaratie? Multumesc!
Din cate am inteles eu doar cei care lucreaza in Bucuresti nu au nevoie de declaratii.