Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Venituri anaf
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Venituri anaf

Am primit un ajutor de stat care nu stiu daca intentionat a fost blocat la brd,poprit de anaf Timis, de care nu m-am folosit pe motive ca trebuie sa platesc impozit pe ceva,pe nimic,totuna.daca ajutoarele de urgenta sunt fara munca se pot lua silit?
george-neagu, moderator