Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce avocati pot fi trecuti pe imputernicirea avocatiala?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce avocati pot fi trecuti pe imputernicirea avocatiala?

Daca o societate de avocati a incheiat o conventie de conlucrare profesionala cu un cabinet de avocat, poate societatea de avocati sa treaca pr imputernicirea avocatiala avocatul din cabinetul de avocat?
george-neagu, moderator
Evident. Altfel, care ar fi rostul contractului de conlucrare?