Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Prestari servicii resurse umane la institutie publica
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Prestari servicii resurse umane la institutie publica

Buna ziua.In cazul unei societati cu obiect de activitate management resurse umane care a incheiat contract de prestari servicii pentru resurse umane cu o institutie publica (Primarie) , societatea respectiva le poate gestiona si dosarele functionarilor publici si poate sa faca si corespondenta cu ANFP pentru inregistrarea raporturilor de serviciu sau modificarea lor? Multumesc anticipat pentru raspunsuri!
tomaioan, utilizator