Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cat se reduce varsta de pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cat se reduce varsta de pensionare

Am 20ani si 9luni la grupa.2 si conditii deosebite,cu cat se reduce varsta standard de pensionare.
Cu 6 ani si 8 luni, daca indepliniti conditia de stagu complet de cotizare.