avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 223 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Adeverinta vechime - somaj tehnic-stare de urgenta
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Adeverinta vechime - somaj tehnic-stare de urgenta

Buna ziua. Am de completat o adev de vechime si nu stiu cum se trece suspendarea CIM pe perioada starii de urgenta si cea de alerta? A avut suspendat cim de pe 03.04-01.06. Ce salariu se trece in adev? Multumesc

Alte discuții în legătură

Adeverinta vechime-somaj tehnic(stare de urgenta) carmenciovica carmenciovica Buna ziua. Am de completat o adev de vechime si nu stiu cum se trece suspendarea CIM pe perioada starii de urgenta si cea de alerta? A avut suspendat cim de pe ... (vezi toată discuția)
Data suspendare cim in revisal 5 alexandra24 alexandra24 Buna ziua,as vrea sa stiu si parerea dvs referitor la ce data incetare trecem in cazul suspendarilorEu am incercat pt cineva de ex. cerere cfp ... (vezi toată discuția)
Popriri salariu soaresiluna soaresiluna Buna ziua. Stiti cumva daca pe perioada starii de alerta se pot face popriri pe salariu? Daca se poate sa imi dati si mie o lege care sustine acest lucu. ... (vezi toată discuția)